Hoe is het om bij één van de bedrijven van Conxillium group te werken?
Ontwikkeling
Ik ben in maart 2020 gestart bij I-Real. Er is in deze tijd veel gebeurd in de wereld, maar ook voor mij persoonlijk: ik ben gestart als Sales support medewerker binnendienst, en sinds januari 2021 mag ik mezelf Accountmanager noemen.
Klant
Wat ik leuk vind aan deze functie is dat ik het eerste contact met de klant heb, luister naar wat de klant wil en kan adviseren over wat de klant nodig heeft. Samen kijken naar hoe de toekomst in te richten in de wereld van IoT.
Voetbal
Samenwerking vind ik belangrijk: samen met collega’s werken aan een klus en met z’n allen winst en (soms ook) verlies delen. Ik ben een voetballer en vind het werk vergelijkbaar met voetballen in teamverband: met het hele elftal ervoor gaan en samen tot de laatste minuut strijden.
Doorgroeimogelijkheden
Die zijn er zeker! Tijdens mijn sollicitatie heb ik aangegeven de ambitie te hebben om door te leren binnen het bedrijf. Bij I-Real werd dit omarmd, er werd geluisterd naar waar mijn passie ligt en is mij de kans geboden om hierin te groeien.